Wil je als beginnend elektrisch rijder alles weten over het rijden met-, en het laden van een EV, kom dan op maandagavond 21 oktober naar ons bedrijfspand in Enter voor onze cursus EV voor Groentjes. De organisatie doet Lanova in samenwerking met Vereniging Elektrische Rijders.
Op deze avond word je in 3 roulerende sessies door verschillende experts bijgepraat.
Vanaf 18:30 bent u van harte welkom om kennis te maken met elkaar en met de producten van Lanova.
Om 19:00 starten we met de cursus.
Welke onderwerpen komen er zoal aan bod?
En vele andere vragen!
De trainers van deze avond zijn: Maarten Hachmang (laadpastop10.nl), Marina van Helvoort (E-division) en Dirk van den Blink (AutoMotivate)
Deelname is alleen voor leden van de Vereniging Elektrische Rijders (VER) leden. Ben je nog geen lid, dan wordt je door aanmelding automatisch gratis lid van de VER (www.evrijders.nl). Let op dat deze avond alleen bedoeld is voor cursisten die nog geen of kort ervaring hebben met elektrisch rijden. Voor meer ervaren EV rijders worden regelmatig andere cursussen georginiseerd (EV voor gevorderden).
Eerdere cursussen waren snel volgeboekt, dus zorg dat u er bij bent! Aanmelden kan hier.
Kans maken op gratis tickets? Dat kan! Plaats in de maand september óf oktober een bestelling bij Lanova en maak kans op een gratis toegangsticket voor deze informatieve avond!
De cursus Elektrisch rijden voor Groentjes is inmiddels meerdere malen georganiseerd op verschillende plaatsen in het land. Benieuwd naar ervaringen uit de praktijk? Kijk deze video:
Vermeld hieronder uw gegevens en wij nemen zo snel mogelijk contact met u op!
Vermeld hieronder uw gegevens en wij nemen zo snel mogelijk contact met u op!